Autopargi kontroll

Autopargi kontroll

Soovite paremat klienditeenindust säästlikuma sõidustiiliga?

Teie ettevõttesse helistab klient ja soovib kiirelt Teie teenust. Tekivad küsimused: Millise masina saadame? Milline masin on kliendile lähim? Aaa helistan Arvole, tema peaks seal kandis olema. Kuigi tegelikult viibib Arvo teises linna otsas ja Juhan viibib Kliendist vaid kilomeetri kaugusel, ning teadmatuses saadetakse Arvo teisest linna otsast. Tuleb tuttav ette? autopargi kontroll

See on väga levinud probleem tehnikute vallas, kes pidevalt on liikumises ja ettevõttel puudub täpne informatsioon nende hetke asukohast. Tulemuseks on kaotatud aeg, kütus ja ebaefektiivne klienditeenindus. GPS Autovalve annab hetkega ülevaate masinate paiknemisest ning sisestades süsteemi kliendi aadressi näidatakse kõikide masinate kaugus kilomeetrites. Seega on hetkega selge, milline on kliendile lähim masin.

lähim sõiduk GPS

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@gpsvalve.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi kontroll.

Jaga seda postitust

Kommentaarid (0)

Kirjuta kommentaar