Blog

Põlluraamat ja GPS jälgimine

Meil on hea uudis kõikidele põllumajandusettevõtetele, kellel on põlluraamat ja masinapargi GPS jälgimine eri teenusepakkujate juures.

Cropio.com, kes pakub põlluraamatu võimalust, sõlmis partnerluslepingu CarCops OÜ-ga ja nüüd on Eesti põllumeestele lisaks põldudele näha ka kogu masinapark Cropio.com keskkonnas.

Cropio.com võimaldab iganädalaste satelliidi piltidega kindlaks teha põllu seisukorra (lumine, must muld, roheline, vili koristusküps jne). Põlluraamat arvutab välja ka eeldatava saagikuse iga põllu […]

Tallinna Vesi – GPS seadmed reovee masinatel.

Uue aasta 1. jaanuarist jääb Tallinnasse senise kuue purgimiskoha asemel alles vaid kaks. Seoses sellega soovis Tallinna Vesi, et kõikide lepingupartnerite reovee masinad varustatakse GPS seadmetega.  AS Tallinna Vesi teavitas muudatustest kõiki lepingupartnereid, kes purgimisteenust osutavad. Purgimiskohad ehk kohad, kus saab reovett ja fekaale kanalisatsiooni lasta.

Tallinna Vee soov oli täpselt näha milline lepingupartner kasutab purgimiskohti ja mitu korda kuus, kuna […]

Paberivaba Logistika – 1€/kuus

Nüüd saavad kõik CarCops Autovalve kliendid oma logistika muuta paberivabaks ja seda vaid 1€ eest kuus.

Pilte lahendusest saab vaadata www.gpslogistika.ee

Lahendus koosneb neljast lihtsast moodulist.

Lisa tellimus
Jaota tellimused
Jälgi kohaletoimetamist
Genereeri aruanded

Mida annab paberivaba logistika Teie ettevõttele?

Optimeeritud teekonnad aitavad:

 vähendada kütusekulu.
 teenindada rohkem kliente.
 lühendada juhi tööaega
 vähendada kilometraaži
 kaotada tühisõidud

Digitaalsed saatelehed autojuhile, Teile ja Teie klientidele.
Reaalajas tellimuste ülevaade.
Tasuta kulleri äpp autojuhtidele
Suhtlus kontori ja autojuhi vahel.

Reaalajas autojuhtide asukoht, ning ülevaade […]

Mobiilne Äpp teeb elu lihtsamaks.

 

Lae alla tasuta Äpp klõpsates Android või Apple logol SIIN.

 

    Ava telefonis rakendus ja logi sisse DEMO kontole.

 
 Kasutaja: autopark12   Parool: 123456
 

 

Koostöös „Wialon“-iga pakume oma klientidele võimalust jälgida masinaid veelgi mugavamalt, nii mobiilis kui tahvelarvutis vastava ÄPP-i kaudu. Tegu on siis lihtsustatud versiooniga tervest jälgimiskeskkonnast, mis annab hetkega ülevaate masinapargi paiknemisest reaalajas.

Olenemata asukohast saad jälgida masinapargi tegevust Apple ja Android […]

GPS lahendus põllumajandusettevõtetele

Kündmine, külvamine, väetamine, saagi pritsimine, saagi koristamine ja karjamaade niitmine on nüüd põllumajandusettevõtetele näha ühe lihtsa raporti kaudu, mis kuvab Teile satelliidi pildi ning näitab ära täpselt, millisel põllul on tehnika täna tööd teinud ning millises ulatuses sai töö tehtud. Selleks on lihtsalt tarvis paigaldada GPS traktorile.

Lisaks näeb ära ka tehnika läbitud kilomeetrid ja täpse tööaja, mille alusel töölisele kasvõi […]

GPS lahendus elektriratastele.

Ettevõtte sooviks oli varustada esialgu 10 elektriratast GPS seadmetega, mis oleksid ilmastikukindlad ja eraldiseisva akuga. Ettevõte soovis näha mitu kilomeetrit päevas ratastega läbitakse ja kus kohas nad täpsemalt paiknevad. Valisime välja neile sobilikuma seadme ja paigaldasime ratastele. Nüüd on ettevõttel väga täpselt näha, kus nende rendivara parasjagu asub. GPS seadmete paigaldamisel kasutasime erilahendust, mis teeb seadme eemaldamise võimatuks, nii et […]

GPS lahendus lennukitel – misasja?

 

Kõik teavad, et lennunduses ei kasutata GPS-e vaid radareid. Meie poole pöördus kogukond entusiastlikke noori lennundushuvilisi, kes tegelevad mudellennukitega. Nende soov oli paigaldada GPS seadmed mudellennukitele, et alati oleks reaalajas näha nende lennukiirus, paiknemine ja kui midagi peaks juhtuma siis oleks imelihtne lennuk üles leida.

Loomulikult tulime neile vastu ja andsime ühe GPS seadmetest neile testimiseks.

Nüüd lendvad CarCops GPS seadmed ringi […]

GPS lahendus autokoolidele.

 

Üha enam nii veoauto, auto kui motokoolitus ettevõtteid on kasutusele võtnud meie GPS terviklahenduse, mis on just mõeldud autokoolidele.

Mida see lahendus siis annab?

Autojuhi sõidustiili analüüs (äkkpidurdused, liigne kiirendus ja liigne kiirus kurvi läbimisel) + punane LED indikaator salongis, mis annab autojuhile kohest tagasisidet tema sõidustiili kohta, ning aitab kütusekulu kokku hoida ettevõtete sõnul kuni 15%. Kasutatakse autokoolides säästliku sõidu koolitusel, […]

Teeäärte niitmine.

 

CarCops Autovalve pakub tehnika töötundide arvestust. Traktori külge saab ühendada ükskõik mis seadme ja jälgida selle töötunde kasutades CarCops Autovalve GPS seadet.

Meie poole pöördus klient sooviga jälgida vaid valla teedel tehtavate niitmistööde teostamist koos kilometraaži ja ajalise kuluga. Soov oli saada ka niidetud teeservade kuvamine kaardil roheliselt, mis näitab selgelt vallale, mis teeääred on läbitud töötava niidukiga.

Nüüd on kogu kliendi […]

Kaukaasia 2014

 

Täna startis Eestist järjekordne ekspeditsioon Kaukaasiasse.

Umbes kolm nädalat kestva ekspeditsiooni KAUKAASIA 2014 põhieesmärk on tutvuda põnevate ja närvikõdi pakkuvate Tšetšeenia ning Dagestani piirkondadega.

Ühinetakse ka vene maastikusõitjatega Elbruse Liustikufestivalil, mille käigus tõustakse 4×4 masinatega Venemaa/Euroopa kõrgeima mäe Elbruse liustikele.

Põigatakse läbi ka Gruusiast, et külastada häid sõpru-tuttavaid möödunud aastal toimunud ekspeditsioonilt KAUKAASIA 2013 www.kaukaasia2013.blogspot.com

Ekspeditsioonimasinad on Toyota Land Cruiser 80-d ning Land Rover […]