GPS lahendus põllumajandusettevõtetele

GPS lahendus põllumajandusettevõtetele

Kündmine, külvamine, väetamine, saagi pritsimine, saagi koristamine ja karjamaade niitmine on nüüd põllumajandusettevõtetele näha ühe lihtsa raporti kaudu, mis kuvab Teile satelliidi pildi ning näitab ära täpselt, millisel põllul on tehnika täna tööd teinud ning millises ulatuses sai töö tehtud. Selleks on lihtsalt tarvis paigaldada GPS traktorile.

GPS traktorile

Lisaks näeb ära ka tehnika läbitud kilomeetrid ja täpse tööaja, mille alusel töölisele kasvõi palka maksta.

Mida veel teenus sisaldab?

Sõiduki jälgimine reaalajas, sõidupäevik, ökosõit, tööaja raport, töövälised sõidud, sõidu ajaloo mahamängimine, e-mail ja SMS teated järgmisest hooldusest, õlivahetusest või lõppevast kindlustusest. Ühesõnaga kõik, mida klient soovib jälgida, on võimalik meil teostada või teha kliendile vajaminev erilahendus. Iga masina juurde lisatakse ka juhi nimi, pilt ja telefoninumber. Skype kaudu saab logistik hõlpsasti helistada vajadusel juhile. Siin on kirjeldatud lahendusest visuaalsed pildid ja selgitav tekst www.carcops.ee/doc/GPS-logistikalahendus-Teie-ettevottele.pdf

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma põllumajandusettevõttele telefonil 55 900 656, info@gpsvalve.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.

Jaga seda postitust

Kommentaarid (0)

Kirjuta kommentaar