Juhi tuvastus RFID kaardiga

Juhi tuvastus RFID kaardiga

RFID juhi tuvastusMeie poole pöördus ettevõte sooviga siduda olemasolevad sissepääsu kaardid (RFID) ka autode kasutamisega, et sama kaardiga oleks võimalik autos teostada juhi tuvastus ning süüde aktiveerida. Hiljem oleks lihtne ülevaade, milline tööline on millal autot kasutanud. Samuti toimiks süsteem ka lisa turvaseadmena ning juhi tuvastus välistaks kolmandate isikute auto kasutamise.

Paigaldasime masinatesse GPS seadmed ja RFID lugejad ning sisestasime kõikide tööliste pildid, telefoni- ja kaardinumbrid süsteemi.  Nüüd toimib ettevõtte autopargi kasutamine juba harjumuspärase RFID kaardi alusel, mida olid töölised harjunud kasutama igapäevaselt ettevõtte hoone uste avamiseks. Lahendus võeti väga hästi vastu ja kiideti just kasutamismugavust ning turvalisust.

Kui tulevikus hakatakse väljastama RFID tehnoloogiaga varustatud juhilubasid, siis on igal autoomanikul võimalik kasutada juhiluba ja RFID lugejat kui lisa immobilaiserit oma autos.

Soovid ka enda ettevõttele personaalset lahendust autopargi jälgimisel? Võta kindlasti ühendust 55 900 656 või info@gpsvalve.ee

Hea näide RFID kaardist on 2012 aastal kasutusele võetud Tallinna ühistranspordi rohelised viipekaardid, mida kindlasti kõik on näinud – http://www.kaardiekspert.ee/uudised/45-tallinna-uhistranspordi-viipekaardid.

 

Jaga seda postitust

Kommentaarid (0)

Kirjuta kommentaar