Kütuse monitooring

Kütuse nivooandur aitab tabada kütusevargad!

21. märtsil kell 1.28 laekus politseile teade, et Tartus Vahi tänaval tõmbavad kütusevargad kahe veoauto Iveco paakidest diislikütust välja. Sündmuskohal leidis politsei autode vahetust lähedusest kolm täis kanistrit 80 liitri kütusega ja kolm tühja kanistrit.

Tänu sõidukiomaniku kiirele reageerimisele jäi kütusevargus lõpule viimata. Kriminaalasja menetlemise käigus selgus, et sõidukiomanik oli rakendanud omapoolsed abinõud kütusepaakide turvamiseks ning tellinud valvesüsteemi, mis saadab sõidukiomaniku telefonile sõnumi, kui kütusenivoo paagis hakkab kiiresti langema.

Tänu sellele süsteemile jõudis sõidukiomanik kiiresti sündmuskohale ja informeeris juhtunust politseid. Vargaid ei õnnestunud küll sündmuskohal tabada, neid otsitakse, aga ilmselt varastati oluliselt vähem kütust kui seda muidu tehtud oleks.

Tartu kriminaaltalituse eriasjade uurija Viktor Võsokovi sõnul näitab antud juhtum ilmekalt, et kütusevarguste ärahoidmiseks on piisava leidlikkuse korral võimalik omanikupoolne panus anda.
„Kütus, mis tänu sellele valvesüsteemile jäi varastamata, on kindlasti hea kompensatsioon süsteemile tehtud investeeringule. Veokijuhid kasutasid veel ühte võimalust. Nad olid kaks veokit parkinud teineteise kõrvale nii tihedalt, et kütusepaagid olid vastakuti ning neile ei olnud võimalik ligi pääseda. Kui üks auto ära sõitis, oli varas ka kohe platsis ja asus tegutsema. Õnneks ei saanud ta seda kaua teha.”

Vaata ka www.youtube.com/watch?v=sxfe23aFlDE

Kütusekulu kontroll

Müüme ja paigaldame OMNICOMM kütusekulu monitoorinug seadmeid Eestis juba aastaid.

Ühendame kütusekulu monitooringu seadmed GPS Valve monitooringulahendusega ning kogu ettevõtte autopargi tegevus muutub Teile nähtavaks. Anduri tootjapoolne garantii on 5 aastat.

Alustades masinate asukoha, kütusetaseme, tankimiste, keskmise kulu, kiiruse, mootori pöörete ja lõpetades kuni gaasipedaali asendiga – ühesõnaga kõike on võimalik jälgida, ka rehvi rõhku.

Küsi kindlasti ka personaalset hinnapakkumist enda ettevõttele telefonil 55 900 656 või info@gpsvalve.ee

Tsisternide ja mahutite valve

Kütuse tsisternile või mahutile paigaldatakse nivooandur, mis ühendatakse GPS seadmega. GPS seadmel on sisene aku, nii et kui vool peaks kaduma, siis saate kohe sellekohase SMS teate ja Teie kütust jälgitakse edasi aku toitelt. Määrame vastavalt Teie soovile X liitrite väärtuse, et kui tsisterni sisu on langenud X liitrini, saate koheselt e-maili või SMS teate, et kütust on vaja juurde tellida.

Kütuseraportist on täpselt näha millal ja kui palju kütust mahutisse tangiti ja mis kogustes välja tangiti. Visuaalne graafik annab hea ülevaate päeva, nädala või kuu lõikes.

Kütusevarguse teated teeme nii, et kui öösel Teie mahutitest kütust ei tangita, siis määrame ära ajavahemiku kokkuleppel kliendiga näiteks 22.00 – 06.00 ja kui selles ajavahemikus kütusetase langeb, saate koheselt SMS teate. Päevasel ajal aga oleks need teated mitteaktiivsed.

Kogu teenus lepitakse iga kliendiga kokku individuaalselt. Investeering tasub ennast kuhjaga ära juba esimese kütusevarguse ärahoidmisel.

Teeme lõpu veokitest kütusevargusele!

Kuidas kaitsta masinaparki kütusevarguste eest?

Ettevõtjatele ei ole võõrad kütusevargad, kes himustavad nende kütust. 500-liitrise paagi tühjendamisel on ettevõtja kahju üle 500 euro.

Kütusevarguse vastu pakub GPS Valve spetsiaalset paagile paigaldatavat korki, mis teavitab ettevõtet SMS või e-maili teel kui kütusepaak avatakse.

Lisaks on kütusekork varustatud terasest sõelaga, mis teeb kütusevarguse võimatuks. Samuti aitab paagile paigaldatud kütuse nivooandur, mis kütuse järsul langemisel teavitab omanikku SMS-i teel. Investeering tasub ära juba esimese kütusevarguse ärahoidmisel.

Loe täpsemalt  www.carcops.ee/CarCops-Autovalve-Kutusepaagi-korgi-andur.pdf

Vaata ka www.youtube.com/watch?v=sxfe23aFlDE