GPS lahendus rendiautodele

CarCops GPS rendifirmadeleKevadel valmistuvad kõik autorendifirmad suvehooajaks. Paigaldatakse ka usinasti GPS seadmeid, et masinapargist oleks selge ülevaade, kus nad asuvad ja vajadusel masin tagasi saada võimalikult kiiresti.

Mida see teenus rendifirmadele annab?

1. Kogu masinapargi ülevaade. Reaalajas on näha masinate paiknemised, sõidu kiirus/suund, aku pinge, süüte/mootori staatus jne.

2. Seiskamine SMS-ga. Masina saab vajadusel alati seisma jätta distantsilt, kui peaks selleks vajadus tekkima. Kas on siis tegu maksevõlglasega pikemaajalise rendi puhul või on rikutud mõnda lepingu punkti. Näiteks on masin renditud sõiduks Eestis aga masin väljub Eesti piiridest.

3. Määratud piirkonnad. Kõik autorendifirmad kasutavad võimalust, et kui masin väljub Eesti territooriumilt, siis saadetakse neile automaatselt e-mail teade.

4. Pukseerimise alarm. Automaatne Geo-tara tekitab 60 sekundit peale auto süüte välja lülitamist ümber auto 100m raadiusega kaitse ala. Kui auto väljub sellest alast ilma süüdet sisse lülitamata, näiteks sõiduki teisaldamine või vargus, siis antakse omanikule sellest koheselt teada SMS teel.

5. Kiiruse ületamised. Rentides küsitakse tagatisraha, ning kui rentnik on rendiperioodil ületanud kiirust, siis on ettevõttel õigus tagatisraha kinni hoida, kuni selgub kas rentnikule on määratud trahv. Kiiruse ületamiste kohta saadetakse ettevõttele e-mail teated reaalajas, nii kui rikkumine on toimunud.

6. Ökosõidu raport. Näitab ära liigsed kiirendused, pidurdused ja kurvi läbimised liiga suurel kiirusel.

7. Avarii teade. Juhul kui auto on sattunud avariise saadetakse selle kohta e-mail teade koos Google Maps lingiga, millelt on näha avarii asukoht.

8. Hooldused. E-mail teated lähenevast autohooldusest (õlivahetus, korraline hooldus jne).

9. Kindlustus. E-mail teated kui sõiduki kindlustusperiood hakkab lõppema.

10. Sõiduki ajus olevad andmed. Pisut keerukam GPS seade ühendatakse auto ajuga ning kõik masina parameetrid muutuvad nähtavaks. Mootori pöörded, koormus, temperatuur, läbisõit, kütuse tase, gaasipedaali asend jne.

11. Autonoomne aku. GPS seade saadab koheseltSMS teate, kui auto aku on lahti ühendatud, ning GPS lülitub ümber sisese aku peale.

Tekkis küsimusi või soovid lisainfot?

Nimi

Email

Telefon

Sõnum