Mobiiltelefoni jälgimine

CarCops tööajaarvestusPaljud ettevõtted on tundnud huvi kasutada olemasolevaid nutitelefone kui GPS seadmeid, et jälgida masinate/tööliste asukohta, tööaega ja päeva lõpuks läbitud teekonda. Lisasime selle võimaluse kõikidele ettevõtetele, kes ei soovi mingil põhjusel rentida või osta GPS seadmeid, et nad saaksid jälgida nutitelefone CarCops Autovalve keskkonnas.

GPS jälgimine muutub järjest lihtsamaks ja odavamaks. Kõigest 5 euro eest kuus saab jälgida ettevõtte telefonide liikumisi reaalajas ja suhelda kahepoolselt töölisega läbi CarCops Autovalve GPS keskkonna ja pidada tööajaarvestust.

Tänaseks on enamusel nutitelefonidel esindatud GPS (Global Positioning System), mis võimaldab kõik tegevused edastada täpse asukohaga. Äpp-i saab kasutada nutitelefonidega, mis kasutavad kas iOS või Android operatsioonisüsteemi. Andmete edastamine on eriti lihtne, hommikul vajutab Äpp-is olevat START nuppu ja kõik hakkab toimima automaatselt.

Mida see teenus ettevõttele annab?

  1. Täpse ülevaate millal jõudis tööline objektile, kaua ta seal viibis ja millal lahkus.
  2. Tunnilehtedega seotud paberimajandus muutub olematuks.
  3. Suureneb töötajate turvalisus, sest vastutaval isikul on alati ülevaade töötajate hetke asukohast.
  4. Logistiline planeerimine muutub lihtsamaks, sest töötajate asukohad on positsioneeritud.
  5. Tasuta kahepoolne suhtlus töölisega.
  6. Uue süsteemi juurutamiseks ei pea tegema investeeringuid.
  7. Äpp võimaldab teha pildi probleemsest kohast ja saata see hetkega kontorisse.
  8. E-mail teated töölise hilinemisest, varem lahkumisest või töölt puudumise kohta.

Kes seda teenust kasutavad?

Väga hea näide on võtta ühest tuntud koristusfirmast. Kliendil oli soov tööajaarvestus muuta internetipõhiseks ja kaotada ära tunnitabelid paberil. Ettevõtte aga ei soovinud teha lisainvesteeringut GPS seadmetesse, ning soovis kasutada olemasolevaid nutitelefone (iOS ja Android). Paigaldasime vastava Äpp-i kõikidele telefonidele ja seadistasime andmeedastus sageduse vastavalt ettevõtte soovile iga minuti tagant. Kuna kliendil olid kindlad koostööpartnerid kellele pidevalt teenust osutati siis märkisime ära need CarCops Autovalve jälgimisplatvormil Huvipunktidena (POI). Ettevõtte 50 klienti sai kaardile märgistatud ja kogu tööaja arvestus muutus nüüd automaatseks. Süsteem registreerib millal jõudis koristaja Maali ettevõttesse X, kaua ta seal koristas ja millal lahkus. Automaatselt salvestatakse vastav kanne tööaja tabelisse.
Tööline Maali alustas tööd ettevõttes X kell 9.00 viibis objektil 2 tundi ja lahkus kell 11.00
Hiljem saab väljavõtteid teha kas ettevõtte või töölise põhiselt, mis tegi tööajaarvestuse töölise kohta imelihtsaks ja ülevaatlikuks. Samuti ettevõttele esitatav ülevaatlik tunnitabel, kes millal koristas ja kui kaua.
Eriti meeldis kliendile kahepoolne suhtlus koristajaga, kus ettevõte saab suhelda koristajaga läbi Äpp-i s oleva suhtlusakna. On siis koristajal vaja kõige uuemat läbipääsukoodi, või on kliendil vaja saata koristaja operatiivselt uuele objektile.
Äpp võimaldab ka teha tööga seotud probleemist pildi ja saata see kontorisse, et probleem oleks kõigile üheselt mõistetav ja kiiresti lahendatav. Kasutavad ka ehitusettevõtted, et saada kiire lahendus objektil olevale probleemile.

Kuidas teenust tellida?

1. Selleks on vaja sõlmida teenuse kasutamise leping CarCops Autovalvega.
2. Telefoni laadida GPS Tag Pro

Peale seda saate nutitelefoni jälgida CarCops Autovalve GPS jälgimise keskkonnas.

NB! Teenuse korrektseks toimimiseks peaks olema igas telefonis piiramatu mahuga interneti pakett.
Igale ettevõttele pakume ühe nutitelefoni jälgimisel TASUTA prooviperioodi kuni 3 kuud, mille käigus seadistame kogu teenuse kliendi vajadustest lähtuvaks, ning arendame ka vajalikud erilahendused töölise, auto või kauba liikumise jälgimiseks.
Paber ja pliiats on ajalugu. Käes on nutitelefonide aeg.

Tekkis küsimusi või soovid lisainfot?

Nimi

Email

Telefon

Sõnum